Wieltrans przewozy do Niemiec, busy do Niemiec
Rezerwacja telefoniczna
+48 735 041 641

O nas

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Pragniemy nieprzerwanie dostarczać naszym klientom usługi najwyższej jakości w organizacji przewozów osobowych dbając o ich przystępną cenę.


Firma Wieltrans działa na zasadzie agencyjnej pomiędzy klientem, a firmami przewozowymi. Aby zapewnić pełen profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług współpracujemy z liderami na rynku przewozów osobowych w Polsce i za granicą. Pozwala to na organizację wyjazdów we wszystkie dni tygodnia do Niemiec, Belgii i Holandii, jak również powroty do Polski. Wszystkie firmy z którymi współpracujemy posiadają niezbędne uprawnienia, licencje i certyfikaty do prowadzenia przewozów międzynarodowych, a ich wieloletnie doświadczenie ugruntowało ich pozycję na rynku. Doświadczona kadra kierowców oraz dbałość o tabor gwarantują szybką, sprawną i bezpieczną podróż.


Nieustanie monitorujemy poziom zadowolenie naszych klientów oraz ich zmieniające się potrzeby i wymagania, tak by nasza oferta była zawsze kompleksowa i konkurencyjna.


busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - przewozy osobowe

trasa do niemiec